facebook
instagram
youtube
spotify
Czy wiecie, że Spodek i MCK (Międzynarodowe Centrum Kongresowe) łączy/ dzieli korytarz? Są tak blisko siebie, że stanowią praktycznie całość.
Dlaczego o tym piszemy, bo jak wiecie na SFF zawsze dbamy o najlepszą możliwą jakość dzięku. Na tegorocznej edycji frekwencja nie dopisała, więc chcąc Wam zapewnić jak najlepsze doznania dźwiękowe, (bo po to właśnie przychodzicie na koncerty, prawda?) postanowiliśmy zmniejszyć salę, w której odbędzie się festiwal, jak?
Otóż zmienimy wejście, którym wejdziecie. 😉
Miejsce pozostaje to samo Katowicka Strefa Kultury kompleks Spodek +MCK.
Zaprosimy Was jednak do sali z drugiej strony (wejście od ulicy Olimpijskiej)
W ogromnej, ale pustej sali dźwięk rozchodzi się fatalnie, dlatego taka decyzja.
Na kameralnej sali w MCK nasi akustycy zapewnią Wam dużo lepsze wrażenia dźwiękowe.
Oświetleniowcy zadbają o genialne oświetlenie, a show z użyciem prawdziwych laserów będzie jeszcze lepiej przez Was odczuwalny.
Co z biletami… robimy taki sam układ siedzeń, rzędów, więc bilety zachowują ważność z przypisanymi do nich miejscami.
Osoby, które zakupiły bilety na sektory, dostaną od nas kody i wybiorą sobie miejsca siedzące w najlepszym sektorze -na wprost sceny.
Nie zmienia się nic, poza wejściem. Będzie strefa z płytami, merch i wszystko to na co czekacie. Nawet auta zaparkujecie na tych samych parkingach, o których myśleliście.
Tegoroczna edycja SFF jak wiecie była trudna do zorganizowania, ciągłe zmiany (wiele zespołów nie wyjechało w 2024 w trasy), inni odwoływali swoje występy w ostatniej chwili, inni myśleli do ostatniej chwili czy przyjadą. Ale nigdy, przenigdy nie było i nie ma pomysłu na odwołanie festiwalu, strasznie bolą nas takie plotki.
A chcąc tym, którzy będą z nami w lipcu, w Katowicach zapewnić weekend niezapomnianych doznań! Serdecznie zapraszamy Was wejściem od ulicy Olimpijskiej do budynku A.
Bilety jednodniowe na wydarzenie są już w sprzedaży. Kupicie je na stronie EventimPolska
Kategorie: Summer Fog Festival

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *